TASKI SWINGO VAKUM MOTORU

TASKI SWINGO VAKUM MOTORU

Taski 1650 Zemin Otomatı Nozul Lastik,Sıyırıcı Lastik,,Emiş Lastik Takımı Ön ve Arka

Ürün Kodu ATD-353
Stok Durumu Var

Endüstriyel Zemin Temizlik otomatlarında kullanılmakta olan, dünyada tanınmış üretici firmaların kullanmakta olduğu ( Tennant, Nilfisk, Taski,Karcher ve diğerler üreticiler) kalitesi, dayanıklığı ile kendini kanıtlamış LATEX ürünlerinin hammaddesini Türkiye ye ithal etmeye başlamıştır. Dünyada kendini kanıtlamış olan doğal kauçuk ürünü Malezya’dan ithal edilip Türkiye’ de üretimine başladığı müjdesini tüm müşterilerimizin bilgisine sunarız.

Teklif İste Yazdır

Endüstriyel Zemin Temizlik otomatlarında  kullanılmakta olan, dünyada tanınmış üretici firmaların kullanmakta olduğu ( Tennant, Nilfisk, Taski,Karcher ve diğerler üreticiler)  kalitesi, dayanıklığı ile kendini kanıtlamış LATEX ürünlerinin hammaddesini Türkiye ye ithal etmeye başlamıştır.  Dünyada kendini kanıtlamış olan doğal kauçuk ürünü Malezya’dan ithal edilip Türkiye’ de üretimine başladığı müjdesini tüm müşterilerimizin  bilgisine sunarız.  

Temizlik makinesi üreticileri ile yaptığımız toplantılar sonucu  vakum lastiklerinin ön ve arka olmak üzere farklı sertlik ve farklı kalınlıklarda  üretilmesi uygun görülmüştür. Temizlik kalitesini ve vakumlama kabiliyetini artırmak için bu  teknik verilere uyulması  önemlidir.  Sizin sadece bize marka ve model belirtmeniz yeterli olacaktır.   

Ürünlerimiz hakkında fiyat teklifi almak için lütfen aşağıdaki formu doldurup tarafımıza gönderin.
Teklifimiz en kısa sürede tarafınıza gönderilecektir.
Not: Alım yapılacak adet sayısını belirtmeniz verilecek fiyat açısından önem taşımaktadır.

 

Ürünler hakkında bilgi almak veya sipariş vermek için aşağıdaki numaralardan bize ulaşabilirsiniz.
Telefon: +90 312.397 12 57
Mobil: +90 542 397 12 57
Mail: info@alpdagitim.com

Henüz yorum eklenmemiş.

Benzer Ürünler