Alp Dağıtım
Alp Dağıtım

MİKROFİBER BEZ

  • Alp10154
  • VAR

pekten 10 kat daha yumuşaktır. Bu sayede her türlü hassas yüzeylerde kullanılabilir.

5,25

Ürün Özellikleri : 

Kaygan ve yumuşak yapısıyla son derece estetik bir görüntüye sahiptir. Defalarca yıkandığında bile ilk günkü parlaklığını muhafaza eder. Özel üretim teknikleri ile üretilmesi sayesinde, ipeksi bir dokunuş ve göz alıcı bir parlaklığa sahiptir. Piyasada bulunan ürünlerin çoğundan üstün teknolojide üretilmiştir. İz, tüy, hav bırakmaz. Mikrofiber dokuludur. Çizmeden lekesiz kolay temizlik sağlar. İpekten daha yumuşak bir dokuya sahiptir Her türlü hassas yüzeyde kullanılabilir. Kiri yada tozu mıknatıs gibi içine çekerek hapseder.

Teknik Detaylar : 

Binlerce kılcal fiber yapıdan oluşmaktadır. Kendi ağırlığından 10 kat daha fazla su yada kir hapsedebilir.

Kiri yada tozu içine mıknatıs gibi çeker ve hapseder. Yüzeye temasını engeller. Bu nedenle çizmez yada su izi bırakmaz. Gözle görülmeyen parçacıkları microfiber temizlik bezi giderir.

İçerdiği kılcal fiber yapıdan dolayı hava sirkülasyonu daha kolaydır. Bu nedenle normal bez yada havlulardan 3 kat daha hızlı kurur.

Ilık su ile yumuşatıcı yada çamasır suyu dışındaki bir deterjan yada sabun ile en az 400 defa yıkanabilir ve kullanılabilir.

Çamaşır makinasında max. 30 derecede diğer textil ürünlerden ayrı yıkanabilir.Ütülenmez.

Hafif nemlendirilerek bile her türlü ev eşyanın tozunun almasında yada parlatmasınında herhangi bir temizleyici ürün uygulamadan kullanılabilir.

Ürüne ait yorum bulunmamaktadır.

Güvenlik Kodu

Benzer Ürünler

Kampanya ve İndirimlerden Haberdar Olun!
Hipotenüs Hipotenüs® Yeni Nesil E-Ticaret Sistemleri ile Hazırlanmıştır.
Yukarı